Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

T

01.10

10.50-11.10

Üle kooli

Muusikapäeva tähistamine: muusikaviktoriin

5.-9. klass

T.Teppe, K.Niine

QR-koodidega

11.10-12.10

R 402, R 301

Loodusõpetuse tasemetöö

4.kl

M. Teetlok, M. Palmik

 

11.55-12.15

R 410

Õpilasesinduse infokoosolek

õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

13.00-14.00

aula

Muusikapäeva tähistamine: Lõõtsavägilaste kontsert

5.-9. klass

T.Teppe, K.Niine

174 õpilast

15.00

R 408

Õpetajate infotund

õpetajad

 

EVK

K

02.10

10.05-10.50

R 402

Katseline matemaatika e-test

7.a

M. Teetlok, M. Palmik, R. Kukk

 

 

R 401

Jutuvõistluse võitjate väljaselgitamine

1.-9.kl

I.Hallik, H.Toommägi, M.Jõemaa

 

 

spordisaal

97 sekundit täpsust

1.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

N

03.10

12.15-13.15

R 402

Katseline matemaatika e-test

7.b

M.Teetlok, M.Palmik, J.Kuus

 

12.30-16.00

Jõhvi Kontserdimaja

Tunnustusüritus Ida-Viru Aasta Ettevõtted 2019

4 inimest

T.Teppe, V. Viirlaid

"Moedemm 2019" Ida-Viru Aasta Noorte Ettevõtlik Tegu 2019

R

04.10

8.15-8.45

aula

Õpetajate päeva aktus

9. klassid

9. klassid, T.Teppe, K.Jõe, J.Kuus

 

E

07.10

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE juhatus, T.Teppe

 

T

08.10

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

15.00

R 108

Õpetajate infotund

Õpetajad

A.Endjärv

 

 

R 402

Code Week

4.-6. kl

N. Hramtsova

 

 

Jõhvi SH

ANM korvpall

6.-9.kl

S.Abner, M.Tali

 

14.00

Narva Vaba Lava

Musta Kasti etendus "Jõud"

7.kl

P.Piik, E.Koppelmaa

 

10.00 - 14.00

Jõhvi Põhikool

Õpioskuste olümpiaad

6.a ja 6.b võistkonnad

Ü.Toomjärv, K. Talver

 

 

Ahtme Hall

K-Järve linna koolinoorte saalijalgpall

3.-5.kl

S.Abner

 

K

09.10

9.00-10.00

aula ja fuajee

Kooli sünnipäeva tähistamine: Järve Kooli päev

kogu kool

Laiendatud juhtkond

Aktus/tort

N

10.10

8.15-9.00

R 402

e-viktoriin

9.a klass

K.Jõe

 

14.00-15-00

R 301

e-viktoriin

9.b klass

K.Jõe

 

R

11.10

 

Tallinn

Argument 2019

9. kl

K.Jõe, I.Hallik

6 õpilast

L

12.10

 

Tallinn

Argument 2019

9.kl

K.Jõe, I.Hallik

6 õpilast

P

13.10

 

Tallinn

Argument 2019

9. kl

K.Jõe, I. hallik

6 õpilast

 

14.-17.10

 

R 208 ja R 306

Klassisisene ettelugemisvõistlus

4.a ja 4.b

M.Jõemaa, Ü.Toomjärv

 

E

14.10

10.50-11.10

R 410

ÕE juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE juhatus, T.Teppe

 

T

15.10

10.30-12.30

Jõhvi Kontserdimaja

Teater "Sipsik"

1.a ja 1.b

Ü.Peedo K.Kask

 

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

13.00 - 16.00

Jõhvi Põhikool

Maakondlik ettelugemisvõistlus 4. klassidele 4.a ja 4.b 4 õpilast

 

Ü.Toomjärv, Maie Jõemaa

 

15.00 - 16.30

aulas ja õues

Tuleohutuskoolitus uutele töötajatele (21 inimest)

 

J. Laur

 

 

Teater Vanemuine

Teater „Lapsepõlvebänd“

2.a ja 2.b

H.Toommägi

 

K

16.10

12:00

Maleva PK

"Boldino kuldsed read"

7.-8. klass

J. Kornõšova

3 õpilast

10.00-11.00

R 402

Katseline matemaatika e-test

4.a

M. Teetlok, M. Palmik, Ülle Peedo

 

10.00-11.00

R 301

Katseline matemaatika e-test

4.b

M. Teetlok, M. Palmik, Ü. Piperal

 

N

17.10

10.00-19.00

Paide

Paide Haridusfestival

 

T.Teppe, V.Viirlaid

Ettevõtliku Kooli edulugu: Moedemm 2019

R

18.10

8.00 - 16.00

 

e-õppe päev/õpetajate väljasõit temaatilistele külastustele

1.-9.kl/õpetajad

 

 

L

19.10

 

Tallinn

Ettelugemispäev

4.kl

M.Jõemaa, Ü.Toomjärv, koostöö linna lasteraamatukoguga

 

KOOLIVAHEAEG 21.-27.10

T

22.10

10:00

R402

Õpetajate digikoolitus

 

M. Teetlok, J. Kallavus

 

K

30.10

 

 

Koolidevaheline võistlus "Ahtme seiklus 5"

7.-8.kl

K.Maalma, S.Abner

 

N

31.10

 

 

Pimeda sügisöö põgenemistuba ja filmiõhtu

 

T.Teppe, Õpilasesindus

 

 

Oktoober

 

  Jõhvi raamatukogu

Viru Instituudi poolt korraldatava Ida-Virumaa ja lääne-Virumaa õpilastööde näituse ülespanek

4.-9. klass

Inna Tolsa

 

Kirjuta psühholoogile